Kontakt

Kontakta teamet!

Kundtjänst

Läs vår supportdokumentation eller kontakta vår kundtjänst på technicalsupport@irisity.com.

Öppettider (CET - Central European Time):
Måndag - torsdag: 08:00 - 02:00 följande dag
Fredag: 08.00 - 12.00 följande dag

Möt säljteamet

EMEA

Nordamerika

CALA

APAC

EMEA

Ariel Frischoff, försäljningschef för MEA och APAC, Irisity

Ariel Frischoff

Global VP, Sales Operations & Customer Support

 

ariel.frischoff@irisity.com

Telefon: +972 54 683 3445

Miki Schwartzberg, VP Sales Americas, Irisity

Peter Greener

Försäljningsdirektör, Storbritannien och Irland

 

peter.greener@irisity.com

Tfn: +44 7984 857 357

Miki Schwartzberg, VP Sales Americas, Irisity

Said Kayyali

Försäljningsdirektör, MEA

 

said.kayyali@irisity.com

Tfn: +971 55 9597572

Kortbakgrund

Jonas Andrén

Regional försäljningschef.

Sverige, Norge, Finland, DACH

jonas.andren@irisity.com

Telefon: +46 735 20 73 94

Miki Schwartzberg, VP Sales Americas, Irisity

Sebastian Andersson

Regional försäljningschef, norra Sverige

 

sebastian.andersson@irisity.com

Tfn: +46 702 72 45 95

Nordamerika

Miki Schwartzberg, VP Sales Americas, Irisity

Miki Schwartzberg

VP Försäljning Nordamerika

 

miki.schwartzberg@irisity.com

Telefon: +1 201-899-6944

Miki Schwartzberg, VP Sales Americas, Irisity

David Nieweg

VP Business Development, Americas och tillförordnad försäljningsdirektör, West USA

 

david.nieweg@irisity.com

Tfn: +1 303-818-7177

Hobby Wright, försäljningschef för Nordamerika, Irisity

Hobby Wright

Försäljningsdirektör, Nordamerika

 

hobby.wright@irisity.com

Telefon: +1 804-338-7676

Miki Schwartzberg, VP Sales Americas, Irisity

Brian Schmittdiel

Försäljningsdirektör, Centrala USA

 

brian.schmittdiel@irisity.com

Telefon: +1 651 431 0460

CALA

Miki Schwartzberg, VP Sales Americas, Irisity

Joao Paulo Sousa

VP för försäljning och drift CALA

jp.souza@irisity.com

Tfn: +55 11 932 463 346

Giovanni Gutierrez, kundansvarig, Irisity

Alejandro Reich

Försäljningschef, Southcone

 

alejandro.reich@irisity.com

Tfn: +54 911 6717 0276

Miki Schwartzberg, VP Sales Americas, Irisity

Leandro Miquinioty

Försäljningsdirektör, Brasilien

 

leo.miquinioty@irisity.com

Telefon: +5511972351205

Miki Schwartzberg, VP Sales Americas, Irisity

Marin Gembe

Försäljningsdirektör, Mexiko

 

marin.gembe@irisity.com

Telefon: +523332185516

APAC

Miki Schwartzberg, VP Sales Americas, Irisity

Mike Metcalfe

Försäljningsdirektör, ANZ

 

mike.metcalfe@irisity.com

Telefon: +61 416 353 203

Kommunikation och stöd

Kundtjänst

Öppettider (CET - centraleuropeisk tid):

Måndag till torsdag: 08:00 - 02:00 följande dag

Fredag: 08:00 - 12:00 följande dag

teknisk support@irisity.com

Platser

Vi arbetar över hela världen.
Se våra platser nedan.

Amerika

405 Lexington Ave 26th floor - 405, New York, NY 10174, USA

Israel

Hod Hasharon, Israel

Sverige

Lindholmspiren 7, 417 56 Göteborg